Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
БІБЛІОТЕКА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація

    

       
                                                              

Дореволюційні видання

Дорволюційні педагогчні часописи

Видання 1917-1940 рр.

Видання 1941-1991 рр.

Видання з 1992 рр.

         

Навчальні плани загальноосвітньої школи

Підручники і посібники для загальноосвітньої школи

    

Бібліотека Порталу містить книги й брошури педагогічної, психологічної, філософської, культурологічної спрямованості. Крім того в бібліотеці представлені навчальні плани, підручники і  навчальні посібники для загальноосвітніх шкіл.

Книги та інші матеріали, представлені в бібліотеці,  отримані з відкритих джерел і розміщені в даному розділі виключно з ознайомчою метою.
Всі права на книги належать їх авторам і видавництвам.

Наша бібліотека пропонує користувачам дореволюційні видання, літературу 20-90-х рр. минулого століття,  а також окремі видання останніх років, які згруповані у розділи: "Дореволюційні видання", "Видання 1917-1940 рр.", "Видання 1941-1991 рр." та "Видання з 1992 р.", "Підручники і посібники для загальноосвітньої школи", "Навчальні плани для загальноосвітньої школи".

Кожен з  цих розділів доступний без будь-яких обемежень для зареєстрованих користувачів.

 На наш погляд, знайомство із цими джерелами буде сприяти розумінню рушійних сил і причин тих процесів, які були характерні для вітчизняної освіти в попередні століття, дозволить віртуально відчути атмосферу тих років.

Більша частина джерел має формат DjVu ("дежавю"), але деякі мають досить поширений формат PDF. Завантажити вьюв'єри для перегляду DjVu та PDF файлів можна з сайтів, посилання на які позначені вище синім кольором.

Читачі, які бажають розмістити в нашій бібліотеці для відкритого доступу давно видані книги педагогічної, психологічної, філософської, культурологічної тематики, можуть звертатися із пропозиціями за адресою

    
 

 

 

 

 
 

 
Рейтинг DVK WebDev заказать курсовую в Харькове