Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
НАУКОВІ ЗНАЙОМСТВА
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація
             

                                         
    

Проект «Наукові контакти та знайомства» має на меті сприяння встановленню наукових контактів між фахівцями, що відбулися як вчені чи лише працюють над набуттям свого вченого статусу або отримують вищу освіту, обміну інформацією між науковцями та молодими вченими, магістрантами, студентами, іншими кореспондентами.

Проект розрахований на приватних осіб, організації і установи, навчальні заклади України та інших держав.

В рубриці «Оголошення» розміщується інформація з анкетними даними наукових керівників, потенційних і реальних здобувачів (пошукувачів) наукових ступенів, – докторантів, аспірантів, магістрантів, – фахівців, що працюють над окремими науковими проблемами, викладачів і студентів вищих навчальних закладів. Крім того, в цій рубриці може розміщуватися інформацію наукових організацій та установ, навчальних закладів, які мають зацікавленість у встановленні наукових контактів зі сторонніми фахівцями та учнівською молоддю.

Доступ до рубрики «Оголошення» відкривається за логіном та паролем, що отримують ті відвідувачі, які зареєструвалися на Порталі. В противному випадку інформація розділу для користувачів є недоступною.

Стосунки між добровільним учасником проекту (приватною особою чи організацією, установою, навчальним закладом), який розмістив в рубриці «Оголошення» інформацію для встановлення наукових контактів та знайомств (далі – «Учасник») і Порталом сучасних педагогічних ресурсів (далі – «Портал») регулюються Правилами участі в проекті (див. в окремій рубриці).

Проектом «Наукові контакти та знайомства» опікується Донецький обласний благодійний Фонд сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям. З усіх питань стосовно проекту можна звертатися за адресою: intellect-invest@ukr.net

Рейтинг DVK WebDev заказать курсовую в Харькове