Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
ДІЯЛЬНІСТЬ БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація

Благодійні фонди та їх діяльність / Діяльність благодійних фондів

29 червня 2009 р. Донецьким обласним благодійним Фондом сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям безоплатно передано ЗОШ № 10 (I-II ступенів) м. Єнакієве 3 комп’ютери для використання у навчальному процесі.

Ця акція була здійснена з ініціативи Голови правління Фонду В. І. Сипченка та за участі директора Фонду Є. О. Лодатка і приурочена до свята останнього дзвоника, яке відбувалося у школі.

Присутні в залі учні, вчителі та члени батьківського комітету подякували за надану допомогу і побажали Фонду подальшої плідної діяльності.

Окремі слова подяки на адресу Фонду висловила В. Т. Данелян – директор Єнакіївської ЗОШ № 10 (I-II ступенів) та голова Юнокомунарівської міської ради І. А. Сиротина.

Про благодійну акцію Фонду інформувала своїх читачів газета «Енакиевский рабочий», а також інтернет-ресурс "Информационный Портал Енакиево".

    

БЛАГОДІЙНІСТЬ НА КОРИСТЬ ОСВІТІ

В. Т. Данелян
директор Єнакіївської ЗОШ № 10 (І-ІІ ст.)

Про благодійність сьогодні ми чуємо не так часто. А іноді навіть не віримо в те, що вона існує насправді. Та як виявилося, насправді вона є, коли нею переймаються справжні люди, які не байдужі до проблем сучасної освіти, до проблем невеличких шкіл, яких багато у нас в державі.

Кожен директор школи, напередодні кінця навчального року замислюється над тим, а з чого починати наступний рік, які проблеми треба вирішити негайно тощо? Отак і переді мною постало питання, як відкрити комп’ютерний клас, щоб допомогти моїм учням оволодіти сучасними освітніми технологіями, надати можливості вивчати інформатику.

Бажання велике, а де знайти кошти, щоб придбати для початку хоча б 2-3 комп’ютери? Звернулася до батьків старшокласників. Вони відгукнулися на прохання, пообіцяли сумісними зусиллями придбати один комп’ютер, але цього ж мало. Вирішила попросити про допомогу друзів. І мені пощастило. Серед них виявилася людина, у щирості і доброті якої ніколи не було сумнівів.

Я звернулася до колишнього учня нашої школи, а нині – завідувача кафедри педагогіки Слов’янського державного педагогічного університету, кандидата педагогічних наук, професора Сипченка Валерія Івановича. Розповіла йому про свої проблеми, він заспокоїв і сказав, що допомогти школі можна, адже задумана справа важлива й корисна. І порадив звернутися до директора Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям Лодатка Євгена Олександровича з проханням про допомогу.

Пройшло небагато часу і раптом дзвінок. Чую приємний голос Валерія Івановича, який сповістив, що школа матиме комп’ютери. «Розумієш, Валентина Тарасівно, це вкрай необхідно було зробити. Це тільки початок благодійної діяльності нашого Фонду, Головою правління якого я є. Однак я щиро переконаний в тому, що цей перший крок нашого Фонду відкриє можливість нам творити добро і радість для тих, кому завтра розбудовувати нашу державу.

Сьогоднішні учні – завтрашні громадяни незалежної України мають зробити все для її процвітання, зростання й величності!». Це було сказано щиро і без пафосу, однак з впевненістю і глибоким переконанням. І стало приємно на серці і в душі. Виникло бажання ще довше попрацювати і до кінця віддати своє серце дітям, яких я так люблю, за яких так уболіваю. І нічого, що зараз скрутно, що не все у нас гаразд, але я вірю, що ми всі разом подолаємо ці перепони.

І ось настав цей день … 29 травня на честь дня останнього дзвоника відбулася цікава зустріч із людиною, яка залишилася вдячною школі і вчителям за знання, за вміння вчитися упродовж життя, вдячна за те, що саме школа та її вчителі відкрили життєву дорогу, визначили той самий найголовніший орієнтир – служіння дітям, школі, людям. Це – колишній учень нашої школи Сипченко Валерій Іванович.

Ветерани педагогічного колективу школи пам’ятають його як сумлінного учня та вмілого організатора дитячого колективу, комсомольського ватажка і піонерського вожатого, талановитого організатора і найкращого ведучого тематичних вечорів у нашому містечку Юнокомунурівську. Ще й сьогодні згадують вони ті часи, коли Валерій Іванович був директором Палацу культури шахти «Юнком», який у 80-ому році став справжнім центром виховної, культурно-освітньої, просвітницької роботи шахтарського містечка. Саме в цей час у ньому плідно працювали драматичний колектив, яким він керував, шахтарська вітальня, жіночий клуб «Ніжність», педагогічний лекторій для батьків, чисельні гуртки художньої самодіяльності тощо. Завдяки його енергії та ініціативі в ньому відбувалися цікаві творчі зустрічі з театральними митцями Донеччини, для школярів щомісяця працював лекторій Донецького обласного планетарію.

Зусиллями Валерія Івановича та Юнокомунарівського міського голови у місцевому парку було встановлено кілька атракціонів для малят і дорослих. Багато зусиль було покладено на організацію музичної молодіжної дискотеки, театрального колективу, який регулярно проводив вистави для школярів і дорослих, на створення клубу ветеранів художньої самодіяльності Палацу культури, організацію кінолекторію тощо. Вечори, які були організовані за активної участі Валерія Івановича пам’ятають шахтарі і металурги, учителі та лікарі, жінки, ветерани Великої Вітчизняної війни і ветерани праці, молодь і учні шкіл міста Юнокомунарівська.

Сьогодні рідко зустрінеш людину, яка б так самовіддано любила свою школу і вчителів, яка б так щиро і з вдячністю говорила про Вчителя та його подвижництво й невтомну працю. Треба добре знати Валерія Івановича, щоб відчути щирість і теплоту його слів, сказаних на адресу тих, хто відкрив йому шлях до вчительської професії. Кілька років тому ми на педагогічній нараді обговорювали статтю професора Сипченка В.І. «Дума про ВЧИТЕЛЯ», що була надрукована у журналі «Рідна школа». А сьогодні він у котре довів істинність і щирість своїх слів. Завдяки зусиллям Валерія Івановича школа отримала безцінний подарунок – 3 комп’ютери, що дозволить відкрити комп’ютерний клас, у якому учні зможуть вивчати інформатику.

Цей подарунок школі вручили Голова правління Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям – Сипченко Валерій Іванович та його директор Лодатко Євген Олександрович, який у своєму виступі наголосив, що ця благодійна акція – початок здійснення програми, мета якої допомогти сучасним школярам оволодівати знаннями, здобувати освіту, яка відповідатиме європейським і світовим стандартам.

Слова вдячності вельмишановним гостям школи висловили вчителі та учні школи, голова Юнокомунарівської міської ради Сиротина Ірина Анатоліївна, члени шкільного батьківського комітету.

Від учителів і учнів школи, від їх батьків висловлюємо щиру подяку Донецькому обласному благодійному Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям, його керівникам за велику справу, яку вони здійснюють.

Бажаємо Фонду реалізації планів, творчих успіхів його працівникам, натхнення і всього найкращого! 

   

ФОТОЗВІТ


             

На фото (зліва направо):
- В. І. Сипченко
- Голова правління Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям;
- В. Т. Данелян - директор Єнакіївської ЗОШ № 10 (I-II ступенів); 
- завуч Єнакіївської ЗОШ № 10 (I-II ступенів);
- І. А. Сиротина -
голова Юнокомунарівської міської ради;
- Є. О. Лодатко -
директор Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям;
- представниця батьківського комітету Єнакіївської ЗОШ № 10 (I-II ступенів).

         

На фото:
вітальне слово В. Т. Данелян - директора Єнакіївської ЗОШ № 10 (I-II ступенів).  

             

            

На фото:
Голова правління Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям В. І. Сипченко вітає присутніх зі святом останнього дзвоника і передає школі документи на подаровані комп'ютери.


На фото:
Директор Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям Є. О. Лодатко висловлює сподівання, що подаровані комп'ютери стануть у нагоді учням школи.

             

ПРЕСА ПРО БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ

На фото: випуск міської масової газети "Енакиевский рабочий",
яка висвітлювала благодійну акцію Фонду
та свято останнього дзвоника у
Єнакіївській ЗОШ № 10 (I-II ступенів).

         

    

      

Сріншот вікна "Информационный Портал Енакиево"
з репортажем про останній дзвоник в ЗОШ № 10 (I-II ступенів)
та благодійну акцію Фонду.

Рейтинг DVK WebDev заказать курсовую в Харькове