Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
БІБЛІОТЕКА АВТОРЕФЕРАТІВ ТА ДИСЕРТАЦІЙ
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація

           
                                                  

На цій сторінці Порталу розміщуються дані про автореферати та дисертації, копії яких можна замовити для доставки на вказаний Вами e-mail.

Дисертаційні роботи за чинними правилами друкуються в одиничних примірниках і зберігаються в архівах центральних бібліотек та бібліотеках тих установ, де ці роботи захищалися.

Якщо Ви не маєте можливості особисто відвідати бібліотеки, в дисертаційних залах яких ви можете отримати доступ до робіт, що Вас цікавлять, ми можемо допомогти Вам: за Вашим замовленням відправити електронну копію потрібної роботи на Вашу електронну адресу.

Послуга з доставки копій замовнику є платною.
При замовленні копії однієї дисертаційної роботи вартість доставки на вказаний Вами e-mail становить 100,00 грн; при замовленні копій не менше 5 робіт вартість їх доставки становить 80 грн за кожну копію.
Вартість доставки копій авторефератів становить: до 5 копій – 5 грн., від 5 до 10 копій –10 грн.

Оплата послуги з доставки копій на e-mail замовника здійснюється шляхом поповнення рахунку мобільного абонента +38-095-39-39-370 через термінал або переказом відповідної суми грошових коштів «з телефону на телефон».

Для доставки копій дисертаційних робіт та авторефератів на Ваш e-mail необхідно:

1) На адресу disarchiv@ukr.net відправити лист-замовлення, у якому зазначити:

  • номер замовлення (вказується довільно, наприклад 5614-37)
  • автореферат чи дисертація – вказати потрібне;
  • прізвище автора роботи;
  • повна назва роботи;
  • місце і рік її підготовки;
  • електронну адресу, на яку слід надіслати замовлені копії;
  • номер телефону, з якого буде здійснювалася переказ коштів на рахунок мобільного абонента, або місцезнаходження терміналу, з якого буде поповнюватися рахунок мобільного абонента;

2) Поповнити рахунок мобільного абонента +38-095-39-39-370 через термінал або переказом відповідної суми грошових коштів «з телефону на телефон».

3) Выдправити на номер +38-095-39-39-370 SMS-повідомлення, у якому вказати номер замовлення (див. п. 1) та суму оплати.

Після оплати замовлення доставка копій робіт на Ваш e-mail здійснюється протягом дня. За бажанням замовник може у заявці вказати номер телефону, на який слід відправити підтвердження про відправку копій робіт.

Зауваження. Слід мати на увазі, що окремі поштові Інтернет-сервіси мають обмеження на розмір файлу, який може прикріплюватися до електронного листа, тому при відправці декількох копій (сумарний розмір яких перевищує допустимий), вони будуть «розкладені» у декілька листів.

Рейтинг DVK WebDev заказать курсовую в Харькове